Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Czchów

Czchów, małopolskie

  • 190 000 zł
  • 120 m²
  • 1 583,33 zł/m²

Zdjęcie

Robert Jałocha

Skontaktuj się

Dom Czchów

Czchów, małopolskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

190 000 zł

120 m²

1 583,33 zł/m²

Dom Czchów

Zaktualizowane: 22 maja 2026

190 000 zł 120 m² 1 583,33 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
3
Powierzchnia działki:
700 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1960

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

3

Powierzchnia działki:

700 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1960

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 190 000 zł (1 583,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Charakterystyka domu 120 m², 3 pokoje; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1960
  •   materiał budowy: drewno
  •   okna: drewniane
  • Działka: 700 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, szambo

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż drewniany dom w Czchowie - blisko Jeziora Czchowskiego

Na sprzedaż klimatyczny drewniany dom położony w malowniczej miejscowości Czchów, w pobliżu Jeziora Czchowskiego. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni około 7 arów i stanowi świetną propozycję zarówno dla osób szukających domu całorocznego, jak i inwestycji rekreacyjnej. (...)

Agent

Robert Jałocha

503 652...

503 652 582

18 331 12 57

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Robert Jałocha

503 652...

503 652 582

18 331 12 57

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Robert Jałocha

Zostaw telefon, oddzwonimy